• تهران، میدان انقلاب، قبل از جمالزاده شمالی، بن بست قائم مقام، پلاک 8 واحد2

سر رسیدها از جمله محبوب ترین هدایای تبلیغاتی می باشد که توسط افراد مختلف سفارش داده می شود. این تقویم های روز شمار در قالب دفاتر یادداشت، بسیار محبوب می باشند و مردم نیز از گرفتن آنها استقبال می کنند.

شما می توانید با سفارش سر رسیدها و سالنامه های تبلیغاتی به یک ابزار بازاریابی مناسب دست پیدا کنید. سالنامه ها انواع مختلفی دارند و هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد می باشند که برای هر نوع کسب و کاری مناسب می باشد.

سالنامه تبلیغاتی چیست؟

سررسیدها همان دفترچه های یادداشت روزانه در ابعاد بزرگتر و بهتر می باشد. دفاتر یادداشت عمدتا در ابعاد کوچک تهیه می شود و از کیفیت بالایی برخوردار نیست. سالنامه ها علاوه بر دفاتر یاداشت از تقویم روز شمار نیز برخودار می باشند. عمر سالنامه های عموما طولانی می باشد و از این حیث از درجه رضایت مناسبی نزد مدیران برخوردار است. طبقه بندی سررسیدها بسیار متنوع می باشد. سالنامه ها را می توان بر اساس صفحات و نوع جلد و یا سایز طبقه بندی نمود. در ادامه مطلب به برخی از این طبقه بندی ها اشاره ای هرچند خلاصه می کنیم.

طبقه بندی سررسید بر مبنای صفحات داخلی :

سررسیدها از منظر محتوا و متن دارای سه بخش عمده می باشند. مقدمه که می تواند شامل تصاویری از محصولات شما یا مناظر طبیعی باشد. صفحات داخلی سررسید که در واقع همان محل های یادداشت همراه با تقویم روزشمار می باشند و در نهایت بخش پایانی سالنامه که عموما مربوط به بانک های اطلاعاتی بوده و شماره های مهم مراکز ضروری در آن درج می شود.

انواع صفحات سررسید تبلیغاتی :

صفحات داخلی سررسیدها همانطور که پیشتر ذکر گردید به قسمت های مختلفی تقسیم می شوند. برخی از انها بصورت روزانه می باشد و روز جمعه در آنها یک صفحه ی مشخص و جدا است و در برخی روز جمعه و پنجشنبه در یک صفحه آورده می شود. نمونه ای دیگر از سالنامه بصورت دو روز شمار می باشد که در هر برگ دو روز درج شده است. این نوع از سالنامه ها به دلیل حجم کمتر قیمت مناسب تری نسبت به نمونه های دیگر داشته و پرکاربردتر می باشد. نمونه ی اخر از سالنامه ها بصورت هفتگی می باشد که در دو صفحه تمام روزهای هفته درج شده و از لحاظ تعداد صفحات کم حجم ترین سالنامه می باشد. البته باید ذکر کنیم که این مدل از سررسیدها از زیبایی چندانی برخوردار نیستند و صرفا به عنوان دفترچه ی یادداشت می توان از انها استفاده نمود.

طبقه بندی سالنامه ها بر اساس جلد :

  • سلفونی ( گلاسه با روکش سلفون مات یا براق ) – این مدل یکی از پرکاربردترین انواع جلد می باشد.
  • چرم مصنوعی یا طبیعی –با این نوع از جلد می توانید زیبایی خاصی به سررسید ببخشید.
  • ترمو یا گالینگور – از جمله جلدهای زیبا برای سالنامه ها می باشد.

صحافی های سالنامه ها به چه شکل می باشد؟

صحافی ها عموما مستقل نمی باشند و با توجه به نوع صفحات و جلد سالنامه ها انتخاب می گردند. از انواع صحافی های سررسیدهای تبلیغاتی می توانبه صحافی ته دوخت و فنر مارپیچ اشاره نمود.