یکی از با سابقه ترین تقویم های تبلیغاتی، سررسید و سالنامه می باشد که از دیرباز مورد استفاده قرار می گرفته است. این تقویم در گذشته بصورت جیبی و پالتویی چاپ می شد و مورد استفاده قرار می گرفت. سررسید و سالنامه طبقه بندی های مختلفی را شامل می شوند. مهمترین انها همان سررسیدها می باشند که بشدت مورد استقبال فعالان تجاری است. در سررسید و سالنامه عموما هر صفحه مختص به یک روزمی باشد و مناسبت هر روز در همان صفحه درج می گردد. صفحات اول و آخر تمامی این سررسید و سالنامه مزین به تبلیغات برندهای مختلف می باشد.

شما می توانید دسته بندی مختلفی از محصولات خودتان را در صفحات ابتدایی و انتهایی سررسید و سالنامه درج نمایید. این تقویم ها بسیار محبوب می باشند و عموما توسط افراد مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. ابعاد کوچک و حمل آسان آنها از جمله عواملی می باشد که سبب این محبوبیت شده است.

ابعاد و چاپ در تقویم های کتابی ( سررسید و سالنامه )

این هدایای تبلیغاتی در ابعاد مختلفی چاپ می گردد. همانطور که از اسمشان پیداست اندازه این تقویم ها در ابعاد یک کتاب باید چاپ و تولید گردد. سررسید و سالنامه عمدتا به دو شکل جیبی یا سررسید چاپ می گردند. قیمت هرکدام متفاوت و درجه محبوبیتشان متفاوت است. سررسید و سالنامه جیبی قیمت بسیار پایین تری نسبت به سررسیدها دارند اما به این دلیل که نمی توان در آنها یادداشت های طولانی تری نوشت، باعث می شود نسبت به سرسیدها از اقبال کمتری برخوردار باشد. سررسیدها برای شرکت های بزرگ و همایش ها بسیار مناسب و کاربردی بوده و شرکت های خصوصی می توانند از سررسید و سالنامه در اندازه های سررسیدها برای تبلیغات های پایان سال خود بهره ببرند. مطمئنا این هدیه در پایان سال می تواند یک شیوه تبلیغاتی اوکازیون برای کسب و کار شما تلقی شود.

جدیدترین مدل های تقویم های کتابی ( سررسید و سالنامه )

جدیدترین نوع سررسید و سالنامه بتازگی روانه باز شده است. در این تقویم ها از دو برگ مختلف استفاده می شود. در این تقویم ها هم گلاسه بکار رفته است و هم کاغذ تحریر. از گلاسه برای تبلیغ محصولات استفاده می کنند و از کاغذ تحریر برای قسمتی که متون بر روی آن درج می شود.

طراحی حرفه تقویم های کتابی ( سررسید و سالنامه )

طراحی سررسید و سالنامه اصول پیشرفته ای دارد که سبب می شود به یک فن تبدیل گردد. برای طراحی حرفه ای یک تقویم باید با رنگ ها و اثر آنها بر مخاطب بخوبی آشنا باشید. رنگ های بکار رفته عموما باید منطبق بر محصولاتی باشد که ارائه می دهید. اگر محصولات شما مناسب برای کودکان و یا افرادی با سنین پایین می باشد می بایست از رنگ های شاد استفاده کنید و اگر برای قشر مسن فعالیت می کنید لازم است تا از رنگ های تیره تر و سنگین تر استفاده کنید. نکته مهم دیگر در طراحی سررسید و سالنامه تناسب میان استفاده از گلاسه و کاغذ تحریر می باشد. در صورتی که این ویژگی به عنوان یک رکن اساسی مورد توجه قرار نگیرد سبب طراحی بی کیفیت در چاپ سررسید و سالنامه می گردد.

اگر از گلاسه استفاده بیشتری گردد وزن تقویم ها بشدت افزایش پیدا می کند و اگر تنها از کاغذهای تحریر استفاده شود تقویم ها جذاب و زیبایی خود را از دست می دهند. نکته ی بعدی جلد تقویم ها می باشد. اگر قصد هدیه دادن این سررسیدها را به افراد مهم و مشهور را دارید بهتر است از چرم استفاده کنید. چرم سبب می شود زیبایی و جذابیت سررسید و سالنامه دو چندان شود. بازرگانی آفرنگ تولید کننده انواع هدایای تبلیغاتی، اقدام به ارائه انواع تقویم های رومیزی، دیواری و کتابی نموده است و شما می توانید تنها با یک تماس تقویم مورد پسند خود را سفارش دهید.

 

تولید سالنامه و سررسید تبلیغاتیتولید سالنامه و سررسید تبلیغاتیتولید سالنامه و سررسید تبلیغاتیتولید سالنامه و سررسید تبلیغاتیتولید سالنامه و سررسید تبلیغاتیتولید سالنامه و سررسید تبلیغاتیتولید سالنامه و سررسید تبلیغاتیتولید سالنامه و سررسید تبلیغاتیتولید سالنامه و سررسید تبلیغاتیتولید سالنامه و سررسید تبلیغاتیتولید سالنامه و سررسید تبلیغاتی