• تهران، میدان انقلاب، قبل از جمالزاده شمالی، بن بست قائم مقام، پلاک 8 واحد2

تقویم رومیزی محصولی با بازدهی بسیار بالای تبلیغاتی برای شما که بدنبال یک هدیه تبلیغاتی پرکاربرد و ارزان می باشید.

گروه طراحی و چاپ آفرنگ هر ساله در ماه های پایانی سال اقدام به طراحی و چاپ و ثبت سفارش تقویم رومیزی شرکت ها ، سازمان و موسسات به صورت کاملا اختصاصی می نماید. تقویم رومیزی یکی از رسانه های تبلیغاتی پر استفاده برای سازمان و شرکت ها به شمار می رود و بخاطر اینکه محصولی کاربردی می باشد عمر بیشتری نسبت به سایر رسانه های تبلیغاتی هم رده خود دارند.

  •  بسته بندی سلفونی بهمراه کارتن مادر جهت تحویل سفارش به مشتریان استفاده می شود از این رو شما می توانید تا مدت ها بخوبی از سفارش خود نگهداری نموده و به مرور آن را پخش نمائید ، باز زمانی پخش و توزیع تقویم رومیزی تا ۴ ماه ابتدایی سال می باشد.
  •    ۱۳ برگ یا ۲۶ صفحه با طراحی متفاوت و اختصاصی شما ، شما می توانید تقویم رومیزی را خلاصه ای از کاتالوگ یا بروشور شرکت خود در نظر بگیرید، این فضای طراحی و چاپ به شما این امکان را می دهد که بتوانید بخوبی خدمات یا محصولات خود را پرزنت نمائید.
  •  تقویم رومیزی جزو ابزارآلات و لوازم التحریر های پر استفاده و لازم در هر خانه و هر میز کاری خواهد بود از این رو با توجه به این مهم که یک تقویم رومیزی پتانسیل نمایش ۳۶۵ روز را به مخاطب دارد شما می توانید این محصول را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مناسب مورد استفاده قرار دهید